Luna Vallista House
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Zwembad Buitenzwembad |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 3-slaapkamer Luna Vallista House Mina Clavero villa heeft een zwembad, biedt uitzicht op de tuin en bevindt zich op een welgelegen locatie binnen 6 minuten lopen van het Southern Cross Stone Museum.
Dit vakantiehuis ligt op ongeveer 500 meter verwijderd van de Traslasierra regio, evenals op een korte afstand van La Toma. Deze 100 m² grote villa is op 25 minuten te voet van het Plaza Centenario gesitueerd.
Luna Vallista House villa heeft een badkamer, voorzien van een bidet en een douche.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken, uitgerust met een koelkast, een oven en keukengerei. Pizzeria Traslasierra, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt op 550 meter ervandaan.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Ligstoelen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Patio
- Flat-screen TV
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Luna Vallista House villa?
De dichtstbijzijnde bezienswaardigheden bij Luna Vallista House villa zijn de Traslasierra regio (op minder dan 7 minuten lopen van de accommodatie) en het Southern Cross Stone Museum, op 450 meter afstand. - ❓
Is er Wi-Fi in Luna Vallista House villa?
Ja, Luna Vallista House villa biedt WiFi aan. - ❓
Is er een keuken in Luna Vallista House villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Luna Vallista House villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij dit vakantiehuis. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van deze villa?
Gasten van deze villa hebben uitzicht op de tuin.